Čeští fotbalisté končí na mistrovství světa. Žádné fanfáry, ani pochvala. Přijde kritika. Národní tým pod vedením kouče Miroslava Koubka se loučí s turnajem po čtvrteční porážce 0:3 od Mexika. Parta kolem Schicka a Krejčího bude další průběh šampionátu sledovat jen v televizi.