Měla chuť někoho pobodat. Policisté dopadli nebezpečnou ženu, převezli ji do nemocnice

Měla chuť někoho pobodat. Policisté dopadli nebezpečnou ženu, převezli ji do nemocnice
Pražští policisté ve čtvrtek pátrali po 35leté ženě s nožem, která v minulosti vyhrožovala sebevraždou i napadením. Žena se léčí na psychiatrii. Večer pražský policejní mluvčí Jan Daněk oznámil médiím, že ženu policisté našli v Braníku a zdravotníci ji odvezli do nemocnice.