Absolutní alibismus a arogance. Nedvěd po MS vytočil fotbalové Česko

Absolutní alibismus a arogance. Nedvěd po MS vytočil fotbalové Česko
Vystoupení fotbalové reprezentace na mistrovství světa spustilo v Česku vlnu ostré kritiky. Nevoli však nevyvolaly jen výkony hráčů na hřišti, ale také hodnocení funkcionářů. Zatímco před turnajem sebevědomě vyhlašovali útok na postup, po krachu Pavel Nedvěd otočil. Neviděl žádnou blamáž, neřeší reakce. I proto se teď na pranýři ocitl on sám: mluví se o aroganci a slepotě.