Vlaky v Německu zastavila porucha GSM-R. Několik hodin stálo úplně všechno

Vlaky v Německu zastavila porucha GSM-R. Několik hodin stálo úplně všechno
Železniční doprava v Německu se podle Deutsche Bahn večer prakticky zastavila kvůli poruše digitálního rádiového spojení a vlaky s cestujícími zůstaly na nádražích. Obnovit provoz se podařilo až po několika hodinách.